email   password    

Kompleti i instrumenteve tė pėrkthyesit pėr Windows dhe Mac

Instrumentet pėr industrinė e pėrkthimit

+Tools ofron njė komplet instrumentesh, qė lejon automatizimin e operacioneve tė zakonshme nė qindra file (kėrkim/zėvendėsim, konvertim gėrmash, konvertim formatesh, statistika, nxjerrje tė fjalėkalimit tė humbur, rreshtim tė file-ve tė pėrkthyera pėr tė prodhuar kujtesėn e pėrkthimit, nxjerrje termash etj.). Ėshtė i pranishėm njė funksion bazė pėr rreshtimin e tekstit, si dhe njė pėrpilues i glosarėve.  +Tools ėshtė pa pagesė (freeware).

+Tools shkarkohet nė rreth 50 sekonda, me tė gjithė dokumentacionin, (pėrmasat e file-ve: 300 Kbyte).


Ms-Office, Word, Excel and PowerPoint janė marka tė regjistruara tė Microsoft corp.
Translator's Workbench ėshtė njė markė e regjistruar e
Trados corp.
Tė gjitha markat e tjera janė pronė e pronarėve pėrkatės.

 

albanian | arabic | armenian | basque | bulgarian | catalan | chinese (simpl) | chinese (trad) | croatian | czech | danish | dutch | english | estonian | german | finnish | french | greek | hebrew | hindi | hungarian | indonesian | italian | japanese | korean | latvian | macedonian | norwegian | polish | portuguese | romanian | russian | serbian | slovak | slovenian | spanish | swedish | thai | tagalog | turkish | ukrainian | vietnamese | my language | (c) 2018, Yves Champollion
Yves Champollion translation localization consultant consulting. en franƧais